Mini banner
Zpět

SHOW BOX IV

SHOW BOX IV / 86 ran
Skladem (8 Ks)
Dnes
Cena 1 619 Kč
Cena bez DPH 1 338,02 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPCF86004

Popis produktu


Představte si, že všechny oči jsou upřeny na oblohu, zatímco temnota se pomalu změní v oslňující světelnou show, která vás pohltí. Tento magický okamžik můžete mít na dosah ruky s produktem SHOW BOX IV - kompaktním ohňostrojem, který přináší zážitek profesionální úrovně přímo na vaši oslavu.

SHOW BOX IV není jen obyčejný ohňostroj. Je to pečlivě složená symfonie barev a vzorů, která oživí každý večírek. S 86 ranami nabízí rozmanitost efektů - od stříbrných blikavých chvostů do modrých pivoňek až po praskající květy v široké paletě barev. Představte si, jak broskvové a citronové pivoňky rozjasní nebe a přidají kouzlo k vašim nezapomenutelným chvílím.

Máte představu o dokonalé oslavě, ale něco chybí? SHOW BOX IV přináší tu chybějící iskru. S tímto ohňostrojem se vaše oslava promění v nezapomenutelný zážitek, o kterém budou všichni mluvit. Proč se spokojit s obyčejným, když můžete mít nevšední? Umožněte si a svým hostům prožít okamžiky plné kouzla a radosti, které zůstanou v paměti navždy.

Nečekejte na speciální příležitost, udělejte z každého večírku nezapomenutelnou událost s SHOW BOX IV. Objednejte si ho ještě dnes a připravte se na to, že se stanete hvězdou večera. Ukažte všem, jak vypadá opravdová show, a nechte svou oslavu zazářit v plném lesku. SHOW BOX IV - protože každý okamžik si zaslouží být oslaven ve velkém stylu.

SHOW BOX IV je rovný kompaktní ohňostroj s řady profesionální série, složený z několika různých efektů o počtu 86 ran. Ohňostroj je ideální a rychlou volbou na různé večírky či například oslavy narozenin. 

Efekt: stříbrný blikavý chvost do modré pivoňky, zlatý chvost do zelených světliček s praskáním, stříbrný chvost do stříbrných květů, broskvová a citronová pivoňka, červené, zelené, bílé a modré pivoňky, praskající květy

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Pouze pro venkovní použití. Vyhněte se překážkám nad hlavou, nezapalujte v blízkosti vysokých budov, stromů atp. Vytáhněte kompakt s kartonové krabice a odstraňte oranžovou krytku iniciační zápalnice. Umístěte kompakt na rovný terén. Postavte se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapalte iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustupte nejméně 15m. Diváci musí být vzdálení nejméně 25m. Pokud výrobek selhal, počkejte 30 minut před další manipulací a vraťte prodejci. 

Minimální věková hranice je 18let. 

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    
Pyrotechnický výrobek tř.1.3G UN 0335    
H203 - Výbušnina; nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi.    
P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji  zapálení.
           Zákaz kouření.
P250 - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.   
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
           Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372 - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401 - Skladujte pouze v původním obalu.
P501 - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

Parametry

Parametr Hodnota
Hmotnost 5.7 kg
Počet ran 86
Kalibr (mm) 20 - 25mm
NEC (g) 725,8 g
Klasifikace ADR 1.3G
Klasifikace pyrotechniky F2
Délka efektu 110 - 120 sek.

Videa

Naposledy prohlížené

SHOW BOX IV
Kód: PPCF86004
Cena s DPH:
1 619
- +