Mini banner
Zpět

SHOW BOX XIII (1/1)

SHOW BOX XIII
Skladem (3 Ks)
Dnes
Cena 5 090 Kč
Cena bez DPH 4 206,61 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPCF28813

Popis produktu


Představte si, že v ruce držíte klíč k nezapomenutelné noci, kdy nebe exploduje v kaleidoskopu barev, a všechny oči jsou upřeny vzhůru v úžasu. Takovou moc vám dává SHOW BOX XIII, nejnovější zázrak v oblasti ohňostrojů, který přináší kouzlo profesionálního ohňostroje přímo do vašich rukou.

Není to jen obyčejný ohňostroj. SHOW BOX XIII je mistrovské dílo, skládající se z 288 ran, každá pečlivě navržena pro vytvoření neopakovatelného zážitku. Představte si stříbrné kometové chvosty, které se proměňují v pestrobarevné blikavky, diamantové miny rozkvétající do červených pivoněk obklopených diamantovými blikavkami, zlaté vířivé chvosty tančící do praskání a mnoho dalších, každý efekt je vyprávěním své vlastní pohádky.

Představte si, jak vaše večírky, oslavy narozenin či jakákoli speciální příležitost se promění v legendární události, o kterých se bude mluvit ještě dlouho. S SHOW BOX XIII získáte nejen ohňostroj, ale celou show, která oslní vaše hosty a zanechá ve všech nezapomenutelný dojem. Bez potřeby složité přípravy, stačí vyndat z krabice, zapálit a sledovat, jak se obloha rozzáří magií.

Nečekejte, až vám tuto příležitost někdo vezme před nosem. Udělejte z vaší příští oslavy nezapomenutelnou událostí. Pořiďte si SHOW BOX XIII nyní a připravte se na to, že se stanete hvězdou večera. Váš nezapomenutelný zážitek je jen jeden zapálený knot daleko.

SHOW BOX XIII je rovný kompaktní ohňostroj s řady profesionální série, složený z několika různých efektů o počtu 288 ran. Ohňostroj je ideální a rychlou volbou na různé večírky či například oslavy narozenin. Ohňostroj je přilepený na pevné podložce, stačí jej pouze vyndat s krabice a zapálit iniciační zápalnici.

Efekt: stříbrný kometový chvost do pestrobarevných blikavek, diamantová mina do červených pivoněk s diamantovými blikavkami, diamantová mina do zlatých brokátů s diamantovými blikavkami, 
titanové salvy, zlaté vířivé chvosty do diamantových blikavek, zlaté vířivé chvosty do pestrobarevných pivoněk, zlaté vířivé chvosty do praskání, zlaté chvosty do zlatých brokátových korun s diamantovým blikavkovým koňským chvostem, praskání do praskajících chryzantém.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Pouze pro venkovní použití. Vyhněte se překážkám nad hlavou, nezapalujte v blízkosti vysokých budov, stromů atp. Vytáhněte kompakt s kartonové krabice a odstraňte oranžovou krytku iniciační zápalnice. Umístěte kompakt na rovný terén. Postavte se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapalte iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustupte nejméně 15m. Diváci musí být vzdálení nejméně 25m. Pokud výrobek selhal, počkejte 30 minut před další manipulací a vraťte prodejci. 

Minimální věková hranice je 18let. 

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    
Pyrotechnický výrobek tř.1.3G UN 0335    
H203 - Výbušnina; nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi.    
P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji  zapálení.
           Zákaz kouření.
P250 - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.   
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
           Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372 - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401 - Skladujte pouze v původním obalu.
P501 - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

Parametry

Parametr Hodnota
Hmotnost 17 kg
Počet ran 288
Kalibr (mm) 20mm
NEC (g) 1955 g
Klasifikace ADR 1.3G
Klasifikace pyrotechniky F2
Délka efektu 170 - 180 sek.

Videa

Naposledy prohlížené

SHOW BOX XIII (1/1)
Kód: PPCF28813
Cena s DPH:
5 090
- +