Mini banner
Zpět

M7 smoke granade (6 ks)

M7 SMOKE GRANADE Bílá, modrá, červená, žlutá.  Cena je za balení 6 ks. 30 gr. slože, 20 sekund. Kategorie P1. Prodejné od 18 let.   
Skladem (629 Ks)
15.04.2024
Cena 307 Kč
Cena bez DPH 253,72 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPD0406

Popis produktu


M7 SMOKE GRANADE

 

Hledáte způsob, jak oživit vaše akce, fotografie nebo prostě jen přidat trochu barvy do vašeho dne? M7 SMOKE GRANADE je to, co potřebujete! S naší dýmovnicí přinášíme revoluci v tvorbě vizuálně ohromujících efektů. Už žádné nudné fotografie nebo jednotvárné scény. Představte si bílý, modrý, červený nebo žlutý dým, který dramaticky obalí váš záběr nebo akci.


M7 SMOKE GRANADE není jen obyčejná dýmovnice. Je to nástroj pro kreativce, fotografy, filmaře a každého, kdo chce přidat působivý vizuální prvek do svého díla nebo události. S balením 6 ks a 30 gr. složkou, která produkuje dým po dobu 20 sekund, máte dostatek času na to, aby váš moment byl dokonale zachycen. Ať už chcete maskovat menší objekty, krytí ústupu jednotek, nebo rychle zadýmit cílový prostor, M7 je vaším řešením.

Představte si, jak vaše svatební fotografie ožijí s nádherným modrým nebo červeným pozadím, nebo jak váš automobil vypadá, jako by právě unikl z akčního filmu díky našemu žlutému nebo bílému dýmu. M7 SMOKE GRANADE je schválena pro civilní použití, což znamená, že můžete bez obav vytvořit nezapomenutelné momenty, které budou vypadat profesionálně a působivě. A to vše bez rizika a s dodržením bezpečnostních předpisů.

Neváhejte a udělejte váš příští projekt, událost nebo fotografování nezapomenutelným s M7 SMOKE GRANADE. Stačí rozbalit ochrannou fólii, prstem za kroužek prudkým pohybem trhnout a odhoďte do vzdálenosti minimálně 10 metrů. A poté sledujte, jak se vaše scéna promění v něco magického. Objednejte si nyní a začněte tvořit s barvami, které přináší M7 do vašeho světa. Prodejné od 18 let – vaše příští dobrodružství začíná právě zde!

Dýmovnice M7 je určena k vytváření dýmové clony pro maskování menších objektů, krytí ústupu jednotek nebo k rychlému zadýmení cílového prostoru.
Dýmovnice je schválena pro civilní použití. Často také oblíbená k focení budov, automobilů či svateb.

Postup: rozbalte ochranou fólii. Prstem za kroužek prudkým pohybem trhněte a odhoďte do vzdálenosti minimálně 10 metrů.  

Pozor - Vyvarujte se přímého nadýchání dýmu a nevystavujte výrobek přímému slunečnímu svitu. Nepoužívejte v místnosti a v dosahu hořlavých látek.

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    
Pyrotechnický výrobek tř.1.4G UN 0336    
H204     - Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi.    
P210     - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.
                Zákaz kouření.
P250     - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.    
P280     - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
    Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372     - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401     - Skladujte pouze v původním obalu.
P501     - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

Parametry

Parametr Hodnota
NEC (g) 210,5g
Klasifikace ADR 1.3G
Klasifikace pyrotechniky P1
Délka efektu 30 - 40 sek.

Naposledy prohlížené

M7 smoke granade (6 ks)
Kód: PPD0406
Cena s DPH:
307
- +