Mini banner
Zpět

NIGHT WAY (6/1)

NIGHT WAY 49SH
Skladem (6 Ks)
15.04.2024
Cena 899 Kč
Cena bez DPH 742,98 Kč bez DPH
- +
Kód:   PPB49701

Popis produktu


NIGHT WAY 49SH

Ponořte se do kouzla noci s ohňostrojem Night Way 49 ran: Zažijte neopakovatelné chvíle, kdy temná obloha ožívá nádhernou hrou světel, která zanechá v srdci každého diváka nezapomenutelné vzpomínky. Night Way přemění každý speciální okamžik na magický zážitek, jenž spojuje srdce a duše v jednotném úžasu.

Červený ocas transformující se v krásnou chryzantému spojenou s červeno-modrou pivoňkou: Prožijte vášeň a teplo červené, které se snoubí s klidem a chladem modré, vytvářejíc unikátní vizuální poezii na obloze. Tato barvitá symfonie emocí zpřítomňuje krásu a harmonii, která vás pohltí a nechá vás zapomenout na vše kolem.

Zelený ocas rozkvétající v Chryzantému a zářivou zeleno-modrou pivoňku: Objevte nový rozměr naděje a obnovy, jak zelené světlo rozkvétá před vašima očima, přinášejíc pocit obnovy a čerstvosti. Tento zelený zázrak představuje nové začátky a naplnění, přeměňující každý okamžik v příležitost začít znovu.

Modrý ocas vyvolávající brokádovou korunu s modrou pivoňkou: Ponořte se do hlubin klidu a míru, když modré světlo rozsvěcuje oblohu, přinášejíc pocit nekonečného poklidu a bezpečí. Tento chladivý prvek nabízí okamžiky čistého uvolnění a pohody, které jsou jako balzám pro duši.

Stříbrný ocas měnící se v brokádovou korunu s bílými záblesky: Zažijte okamžiky čistého kouzla a zázraku, kdy stříbrné světlo rozpráší tajemství a čarovnou atmosféru, která přináší pocit, že vše je možné. Tento světelný efekt evokuje naději a přináší záblesk radosti do každého srdce.

Světelná kaskáda se rozvine do výšky 25 metrů, doba trvání 50 sekund: Umožněte si prožít dlouhé okamžiky absolutního zázraku, kdy světelná show dosahuje až k nebesům, tvoříc neopakovatelnou podívanou, která se vryje do paměti na celý život. Tato monumentální prezentace umění a technologie znamená, že každá oslava se stane legendárním příběhem, o kterém se bude vyprávět po generace.

Night Way není jen ohňostroj, je to klíč k nezapomenutelným okamžikům, které spojují lidi a vytvářejí vzpomínky trvající věčnost. Udělejte z vaší příští oslavy něco výjimečného a nechte Night Way rozsvítit vaše nebe.

Jedná se o rovný, 49-ti raný kompakt. 

Efekt: Červený ocas do chryzantémy + červeno-modrá pivoňka, Zelený ocas do Chryzantémy + zeleno modrá pivoňka, Modrý ocas do brokádové korun + modrá pivoňka, Stříbrný oca do brokádové koruny + bílé záblesky. 

Nigth Way 49SH je rovný ohňostroj o  počtu 49-ti výmetníků. Ohňostroj je ideální a rychlou volbou pro zpestření různých večírků či například oslav narozenin a svateb. Obsahuje 480g pyrosloží a zaručí Vám perfektní zpříjemnění vašeho večera.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Pouze pro venkovní použití. Vyhněte se překážkám nad hlavou, nezapalujte v blízkosti vysokých budov, stromů atp. Odstraňte oranžovou krytku iniciační zápalnice. Umístěte kompakt na rovný terén. Postavte se stranou od výrobku (mimo osu výmetu), zapalte iniciační zápalnici na jejím nejvzdálenějším konci a okamžitě ustupte nejméně 15m. Diváci musí být vzdálení nejméně 25m. Pokud výrobek selhal, počkejte 30 minut před další manipulací a vraťte prodejci. 

Minimální věková hranice je 18let. 

 

VAROVÁNÍ / NEBEZPEČÍ    
Pyrotechnický výrobek tř.1.3G UN 0335    
H203 - Výbušnina; nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi.    
P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji  zapálení.
           Zákaz kouření.
P250 - Nevystavujte obrušování/nárazům/tření.   
P280 - Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle.
P370 + P380 + P375     - V případě požáru: Vykliďte prostor.
           Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti.
P372 - Nebezpečí výbuchu.
P373 - Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám.
P401 - Skladujte pouze v původním obalu.
P501 - Odstraňte obsah/obal předáním k likvidaci oprávněné osobě.

Parametry

Parametr Hodnota
Hmotnost 2.8 kg
Počet ran 49
Kalibr (mm) 25mm
NEC (g) 480,2 g
Klasifikace ADR 1.3G
Klasifikace pyrotechniky F2
Délka efektu 50 - 60 sek.

Videa

Naposledy prohlížené

NIGHT WAY (6/1)
Kód: PPB49701
Cena s DPH:
899
- +